Clicky

.ما تیم کمیکا هستیم

...ابرقهرمان‌ها اینجا متولد می‌شوند

استودیو کمیکا مجموعه‌ای از هنرمندان، نویسندگان و متخصصان نشر کودک و نوجوان است که هدف اصلی آن‌ها خلق دنیای شگفت انگیز ابرقهرمانان برای کودکان و نوجوانان است. دنیایی که بتوانند در آن زندگی کنند، یاد بگیرند و در برابر مشکلات بایستند و آن‌ها را از سر راهشان بردارند. تیم ما از سال 1395 در زمینه صنایع سرگرمی‌های شخصیت محور فعالیت خود را با خلق دنیای ابرقهرمانی ایلیا آغاز کرده است. ​​​​​​​

​​چرا دور هم جمع شده‌ایم؟ ما در استودیو کمیکا از روح و جانمان برای آنچه خلق می‌کنیم مایه میگذاریم.
اینجا هر روز ارزش‌های کمیکا را به خودمان یادآوری می‌کنیم تا بتوانیم تجربه‌ای جذاب و هیجان انگیز برای مخاطبانمان خلق کنیم.

برای بهترین کیفیت

جرأت و خلاقیت

یادگیری و رشد

فراتر از سرگرمی

​​تیم کمیکا

محمد مهدی جلالیان
مدیرعامل و بنیانگذار کمیکا

تیم نویسندگان کمیکا داستان ایلیا را برای شما روایت می‌کنند. آن‌ها در دل تصاویر کمیک و از میان گفت و گوی شخصیت های داستان سعی دارند از فداکاری، مهربانی، همکاری و کار تیمی برای نوجوانان حرف بزنند.

اعضای ارشد تیم طراحی ما که تا کنون جوایزی هنری مهمی را در ایران دریافت کرده‌اند، میثم برزا، طراح کمیک‌های Fubar Winter Special , Home و... ، حمید سهرابی انیماتور انیمیشن‌های مطرحی از جمله پینوکیو 2012 و مرتضی محمد طراح کمیک آریو دنیای ابرقهرمانی ایلیا را به تصویر کشده‌اند.
تا کنون 3 فصل از کمیک بوک‌های سریالی ایلیا تولید و منتشر شده است این مجموعه شامل 16 جلد کتاب کمیک است و فصل‌های بعدی آن آمده انتشار می‌باشد.